W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Kingdom Come | Horror | Viti: 2014


Rreth filmit:

Një grup i panjohur zgjohen në një ndërtesë të braktisur, vështirë për ta kujtuar se si erdhën këtu, ata përndiqen nga një forcë mbinatyrore me synime të liga, dhe janë të detyruar të përballen me të gjitha gabimet që kanë bërë në jetën e tyre.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.