W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Knuckledust (2020) | Aksion, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Pas vrasjeve masive në klubin e dyluftimeve “Knuckledust”, kryeinspektorja Kethrin Kiton dhe ekipi i saj kanë nëntëdhjetë minuta kohë për të marrë në pyetje boksierin Dopio Katër dhe për të zbuluar nëse ai është i mbijetuari i vetëm apo një vrasës i shumëfishtë. Por çështja është më e ndërlikuar se kaq. Me gënjeshtrat dhe korrupsionin e pranishëm, Kiton dhe ekipi fillojnë të kenë dyshime se kush është krimineli i vërtetë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.