W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Koblic (2016) | spanjoll, Krim, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Kapiteni Tomas Koblik largohet nga forcat ajrore sepse nuk donte të ndiqte urdhrat e ushtrisë diktatore në Argjentinë. Ai fshihet në një qytezë të vogël ku ligji i vetëm është sherifi Velarde, një kriminel me uniformë që ka lidhje me ushtrinë. Sherifi është mosbesues dhe djali i ri në qytezë e bezdis. Koblik kupton që duhet të largohet, por jo pa vënë drejtësi.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.