W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3

Law Abiding Citizen HD |   Drama, Krim, Thriller   |   15 qershor 2014


Rreth filmit:
Një njeri i irrituar vendos të marrë drejtësinë në duart e tij, pas një ujdie vendos një nga vrasësit e familjes së tij të lirë. Ai synon jo vetëm vrasësit, por edhe prokurorisë së qarkut dhe të tjerët të përfshirë në marrëveshje..

Vlerësimi sipas IMDb: 7.4/10

  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3
Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.