W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Let Me In | Drame, Horror, Mister | Viti: 2010


Rreth filmit:

Në qytetin e Nju Meksikos të mbuluar nga dëbora, një djalë i vetmuar që e ngacmojnë të gjithë shokët, Oueni, krijon një lidhje unike me komshien e tij të re misterioze, Abin, e cila lëviz nga njëri qytet në tjetrin me burrin që duket të jetë babai i saj (i nominuari për Oscar Richard Jenkins). Megjithatë, e ngecur në mendjen dhe trupin e një fëmije, Abi është e detyruar të fshehë një sekret të tmerrshëm mbijetese të etur për gjak. Por në një botë brishtësie dhe terrori, si mund të ftosh brenda në shtëpi të vetmin mik që mund të çlirojë makthin më të tmerrshëm?

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.