W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
Prisni [x] seconda, ose klikoni reklamen me posht.
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Lila & Eve (2015) | Dramë, Thriller | 18 korrik 2015


Rreth filmit:

Dy nëna të pikëlluara, pas vrasjes së fëmijëve të tyre, bashkojnë forcat për hakmarrje, pasi autoritetet vendase dështojnë të bëjnë drejtësi.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.6/10

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.