W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3

Filmi do të filloj në 30

Ju mund të kaloni në video në 5


  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Spy (2015) | Aksion, drama, Sport | 19 korrik 2015


Rreth filmit:

Lion Gaulltier është një dezertor në Legjionin e Huaj, që mbërrinë shumë vështirë në SHBA. Ai e gjenë vëllain e tij mes jetës a vdekjes dhe

kunatën e tij pa paratë e novojshme për ta shëruar burrin e saj dhe mbajtur vajzën e saj. Për t’i fituar paratë e nevojshme, Gaulltieri vendos që të

marrë pjesë në disa përleshje klandestine shumë të rrezikshme.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.1/10

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.