W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Little Sister (2016) | Komedi | Viti: 2016


Rreth filmit:

Murgesha e re Kolin po shmang çdo kontakt me familjen e saj derisa një email nga nëna e saj e njofton që i është kthyer vëllai në shtëpi. Teksa kthehet në shtëpinë e saj të fëmijërisë në Asheville, N.C., ajo gjen dhomën e saj njëlloj siç e kishte lënë – me bojë të zezë dhe të mbuluar me afishe gotike. Megjithëse prindërit e saj janë të lumtur ta takojnë, shfaqet shqetësim dhe bezdi, dhe vëllai i saj jeton i tërhequr nga bota në shtëpinë e mysafirëve që kur u kthye në shtëpi nga lufta në Irak.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.