W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Lone Survivor | Aksion, Biografi, Drame | Viti: 2013


Rreth filmit:

Katër anëtarë të forcave SEAL 10 janë të ngarkuar me misionin për të kapur apo vrarë kreun famëkeq të talebanëve Ahmed Shah.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.