W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Looper | Aksion, Krim, Dramë | Viti: 2012


Rreth filmit:

Në të ardhmen, edhe pse udhëtimi në kohë është i mundur, përdorimi bëhet vetëm në mënyrë të jashtëligjshme. Kur mafia kërkon të eliminojë dikë, ata e dërgojnë viktimën 30 vjet pas, ku një vrasës me pagesë si Xho e ekzekuton menjëherë. Jeta për Xho, po shkonte më së miri, derisa mafia vendos se ai vetë duhet eliminuar dhe për të përfunduar `punën` kanë dërguar veten e tij nga e ardhmja…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.