W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Lost Girls and Love Hotels (2020) | drame, thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Margaret gjendet në labirintin vezullues të Tokios, natën si një mësuese e respektuar në një akademi japoneze dhe stjuardesë ditën. Me pak drejtim jetësor, Margaret dehet për të harruar takime hoteli për dashuri me burra që plotësojnë një dëshirë të shpejtë. Kur Margaret kryqëzon shtigjet me një Yakuza, ajo bie në dashuri me të pavarësisht rrezikut dhe traditës që pengon shanset e tyre për të qenë së bashku…

 Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.