W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://ed8d4ac200188e6fc89041b85b1bf01a9d7310f6.googledrive.com/host/0B7YFDOvkV5q7flRLSnVNNi1tc29ZdVlCUVh0TTNVeHZ0WUpYUndaVk55N21xTkZYZGo5aFE/Lost%20in%20Translation%20HD%20720p.mp4" poster="http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbgog2P85B1ri3in9o1_1280.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Lost in Translation | Drama | 13 gusht 2015


Rreth filmit:

Një yll kinemaje i shuar dhe një vajzë e re e lënë pas dore krijojnë një lidhje të pamundur pasi njihen në Tokio.

 

YouTube-logo-full_color

 


Suite Française (2014) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Nosupload

Vidto

Uploaded

Vidbull

Promptfile

Vidspot

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.