W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Lovecut (2020) | drame, erotik, gjerman | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Përmes historive të ndryshme kryqëzuese, LOVECUT tregon për tre çifte adoleshentësh dhe konfliktet e tyre me identitetin, dashurinë dhe seksualitetin në shoqërinë tonë dixhitale , me ndryshime të shpejta dhe sfida ekstreme. Ajo që vëzhgojmë është një fotografi, një fragment nga jeta e tyre dhe historitë e tyre të dashurisë. Një përpjekje për të kuptuar më mirë rininë e guximshme të kohës sonë, si dhe shoqërinë në të cilën jetojmë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.