W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Lucid Dream (2017) | Fantashkence, Thriller | Viti: 2017


Rreth filmit:

Dae-ho, gazetari investigativ, kerkon te zbuloje ku ndodhet i biri qe u rrembye para 3 vitesh. Me ndihmen e nje agjenti dhe nje mikeshe psikiatre, ai do te ripershkoje kujtimet e tij lidhur me ngjarjen nepermjet teknikes se endrres se kthjellet.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.