W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
Filmi nuk është i perkthyer nga ne.
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Lugina e Ujqërve PALESTINA  |  Aksion, Aventure  |  12 qershor 2014


Rreth filmit:

FILMI BAZOHET NË NGJARJE TË VËRTETA.
Një anije drejtuar në portin e Gazzës për t`i dërguar mjete materiale dhe gjithçka tjetër qe ju nevojitet për vëllezërit palestinezë në Gazza por nga bastisja e përgjakshme e izraelitëve u penguan t’i dërgojnë gjërat që ju nevojiteshin vëllezërve musliman në Gazza.Pas bastisjes Pollati dhe shokët e tij shkojnë në Gazza.Pollati duke tentuar ta gjej liderin e ushtrisë izraelite që e bënë bastisjen në anije me emrin Moshe Ben Alejzer, ai i sheh se si i malltretojnë dhe vrasin palestinezët e pafajshëm.Pollati i bën rrëmuja të mëdha Moshe-së.Pastaj në kthim të kësaj Moshe vret fëmijë,gra pastaj bastis lagje për t’i gjetur ata dhe ato të gjithë që kanë ndihmuar Pollatin i hedh në burg.Një fund përplotë aksione dhe befasira…

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.5/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.