W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="http://play.filepup.net:8080/play_dd29d46a22c8365b219b822f77640f68.mp4" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Madame Bovary | 2014 | Drama | 28 korrik 2015


Rreth filmit:

Një grua e bukur e një qyteti të vogël përfshihet në një marrëdhënie jashtëmartesore në përpjekje që ta ngrit statusin e saj në shoqëri.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.0/10

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.