W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Madame Claude (2021) +18 | biografi, krim, francez | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Parisi, fundi i viteve 1960. Madama Klod është në krye të një biznesi prostitucioni të suksesshëm, që i jep asaj pushtet mbi botën franceze politike dhe kriminale. Por fundi i perandorisë së saj është më afër sesa ajo mendon.

 

 Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.