W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/0Zx59S9tIVvaDIZTjK5aOKkPui6AEh1oIzRDthQ8Upc=m22" poster="http://www.ew.com/sites/default/files/i/2015/06/19/magic-mike-xxl.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Magic Mike XXL | 2015 | Komedi, Drama, Muzike | 29 gusht 2015


Rreth filmit:

Tre vjet pasi Majk u largua nga jeta prej striptisti në krye të lojës së tij, ai dhe mbretërit e mbetur të Tampës nisin rrugën për në plazhin Myrtle për të vendosur në skenë një performancë të fundit.

 

YouTube-logo-full_color

 


Suite Française (2014) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.