W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Maleficent (2014) | Aksion, Aventurë, Familjar | 11 nëntor 2014


Rreth filmit:

Historia e filmit, ashtu si është e njohur në gjithë botën, sjellë portretin klasik
të “Bukuroshja e fjetur.” Një grua e bukur, zemërpastër, me krahë mahnitëse të zeza,
ka një mbretëri paqeje, deri sa një ushtri pushtuese kërcënon harmoninë e tokës.
Ndërsa përpiqet ta mbrojë vendin, një tradhti e pamëshirshme
fillon të kthejë zemrën e saj të pastër në një gur.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.1/10

Shkarko

FileCloud

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.