W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="http://play.filepup.net:8080/play_a985afa00d65a10a0040835511137a19.mp4" poster="http://i.ytimg.com/vi/s153KzNDmAI/maxresdefault.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Max (2015) | Aventure, Familjar | 5 gusht 2015


Rreth filmit:

Një qen i marinës së SHBA-ve në Afganistan kthehet në Amerikë dhe adoptohet nga familja e zotëruesit të tij, pasi ata kalojnë një traumë të madhe…

 

YouTube-logo-full_color

 
Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

MEGA

OBOOM

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.