W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/HRF8SQXYzpydmHCudSM1IqLX0eE4LMkKKg7rE0T07Q=m22" poster="http://cdn.theatlantic.com/assets/media/img/mt/2015/06/meearl/lead_960.jpg?1434120616" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Me and Earl and the Dying Girl | 2015 | Komedi, Drama, | 22 Shtator 2015


Rreth filmit:

Gjimnazisti Greg, i cili e kalon pjesën më të madhe të kohës duke bërë parodi të filmave klasik me bashkëpunëtorin e tij Ërl, e gjen këndvështrimin e tij të ndyshuar përgjithmonë pasi bëhet shok i ngushtë me një shoqe klase e cila sapo është diagnostikuar me kancer.

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.