W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Memento | Mister, Thriller | 27 korrik 2015


Rreth filmit:

Leonardi vuan nga humbja e kujtesës dhe i duhet të përdor shënime në trup për të ndjekur njeriun që ai mendon se i vrau të shoqen.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 8.5/10

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.