W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Metro Manila (2013) | Dramë, Krim | 14 nëntor 2014


Rreth filmit:

Në kërkim për një të ardhme më të mirë, Oskar Ramirez dhe familja e tij ikin nga fshati i tyre dhe shkojnë nw Manila.
Por jeta në qytetin e madh nuk do jetë aq e lehtë sa e kishin menduar.
Oskari pranohet në një kompani, e cila transporton paratë e të pasurve, me ndihmën e Ongut.
Shpejt ai do ta kuptojë se pse Ongu e përkrahu duke e ndihmuar të futet në forcat e sigurisë…

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.5/10

Shkarko

FileCloud

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.