W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Military Wives (2019) | Drame, Komedi| Cilësia: HD


Rreth filmit:
GRA USHTARAKE : Nuk është e lehtë të jesh bashkëshortja e një ushtaraku në krye të detyrës. Një grup me gra vendosin të krijojnë një kor sa për të shtyrë kohën e pritjes së kthimit të bashkëshortëve por shume shpejt do ta shohin veten në qendër të vëmendjes se medias për një lëvizje globale.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.