W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Minamata (2020) | drame | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Fotografi i luftës W. Eugene Smith udhëton përsëri në Japoni ku dokumenton efektin shkatërrues të helmimit me merkur në komunitetet bregdetare.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.