W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Mindhorn (2016) | Komedi | Viti: 2016


Rreth filmit:

Riçard Thornkroft i rikthehet rolit të tij të famshëm Majndhorn për të ndihmuar policinë në gjetjen e vrasësit të zonjës Katia Lipinski. I dyshuari kryesor, Pol Melli, është i fiksuar me Majndhornin. Pasi zbulon që Melli është i pafajshëm, Riçardi bashkohet me të për zbardhjen e çështjes.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.