W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Mine (2016) | Lufte, Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Afganistan, Majk Stivens, pas dështimit të misionit të tij, në rrugën drejt vendit ku do t’i bashkohet trupave të tjera të ushtrisë, e gjen veten në një fushë me mina disa vjeçare dhe me njërën prej tyre poshtë këmbës së tij. Në pritje të autokolonës, nuk duhet t’i mbijetojë vetëm rreziqeve të shkretëtirës, por do të luftojë edhe me anën e tij psikologjike.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.