W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://googledrive.com/host/0B8GHjqmwTK-fRnp5bGVUNTlBLWs/Minions%2015.mp4" poster="http://cdn2-www.comingsoon.net/assets/uploads/7818/09/file_610927_minions-movie-review.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Minions (2015) | Animuar, Komedi, Familjar | 10 Tetor 2015


Rreth filmit:

Minionët Stjuart, Kevin dhe Bob rekrutohen nga Skarlet Overkill, një super-kriminele e cila, bashkë me burrin e saj shpikës Herb, kurdis një plan për të pushtuar botën.

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.