W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Misconduct (2016) | Thriller, Dramë | Viti: 2016


Rreth filmit:

Kur një avokat ambicioz (Xhosh Duhejmël) e merr një rast të madh kundër një drejtuesi të fuqishëm dhe të pashpirt të një kompanie farmaceutike, shpejt ai e gjen veten të përfshirë në një rast me shantazh dhe korrupsion…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.