W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Miss Sloane (2016) | Drame, Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Në një botë komisionerësh politikanë ku luhet për fitime të mëdha, Elizabet Slon është lobistja më e kërkuar dhe e frikshme në D.C. Por, kur përballet me kundërshtarin më të fuqishëm në karrierën e saj, zbulon se fitorja mund t’i kushtojë shumë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.