W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3

Filmi do të filloj në 30

Ju mund të kaloni në video në 5


  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Mission: Impossible – Ghost Protocol | 2011 | Aksion, Aventure, Thriller | 27 korrik 2015


Rreth filmit:

“Forca e Misioneve të Pamundura” mbyllet kur përfshihet në shpërthimin e Kremlinit, duke shkaktuar që Ethan Hunt dhe ekipi i tij të nisen në një mision të ri për pastrimin e emrit të organizatës së tyre.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.4/10

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.