W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Mojin – The Lost Legend (2015) | Aksion, Fantazi, Horror | Viti: 2015


Rreth filmit:

Legjenda thote se dikur, ne Kine, gjate periudhes se luftrave te Perandorive, varferia kish mbjelle vuajtje. Perandori Mozhin krijoi nje grup te cilet hapnin varre per te vjedhur arin ne to. Keshtu njerezit e tij mund te ushqeheshin. Kjo tradite u ndoq me breza, deri sa tre miq te mire te stervitur si Mozhin, Hu, Uang dhe Shirli perplasen me Lulen e Ekuinoksit. Ajo lakmohej nga kushdo per magjine e jetes, Por shume te verteta zbulohen rruges. E ekziston lulja e Ekuinoksit?

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.