W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="http://high-embed3.ok-cdn.video/img_v/8473cabb44_00364953.mp4" poster="http://cdn.fantasiafestival.com/2015/img/films/341/001.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Momentum | 2015 | Aksion, Thriller | 18 Tetor 2015


Rreth filmit:

Aleks, një hajdute misterioze, kthehet për të bërë një vjedhje të fundit. Por pasi ortaku që e solli në punë vdes, ajo e kupton që kjo vjedhje nuk bëhej fjalë për diamantët, por për diçka tjetër. Tani asaj do i duhet që të luftojë që të zbulojë sekretet që fshihen pas kësaj vjedhjeje.

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.