W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Monster Trucks (2016) | Aksion, Aventure | Viti: 2016


Rreth filmit:

Duke kërkuar për ndonjë mënyrë për tu larguar nga jeta dhe qyteti që ai ka lindur, Tripp, një djalosh i shkollës së mesme, ndërton një makinë përbindësh nga copa dhe pjesë të makinave të prishura. Pasi ndodh një aksident në një vend aty pranë naftë-shpimit, shfaqet një krijesë të çuditshme nëntokësore me një pasion dhe një talent për shpejtësi…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.