W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Monsters of Man (2020) | aksion, fantashkence | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një kompani robotike bashkohet me një agjent të korruptuar të CIA-s për një operacion ushtarak të paligjshëm. Hedhja e katër robotëve prototip në një kamp të dyshuar për prodhimin e drogës në trekëndëshin e Artë që askush nuk do e ndjej dëmin.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.