W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Moonwalkers (2015) | Komedi | 18 Janar 2016


Rreth filmit:

“Filmi është një Komedi, komedi që kombinon luftime me budallallëk. Me situata vërtet zbavitëse në të cilat dy karaktere të kundërta duhet të bashkojnë forcat për të arritur të njëjtin qëllim. ”

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.