W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Mr. Church (2016) | Drame | Viti: 2016


Rreth filmit:

Filmi tregon historinë e një miqësie të veçantë mes një vajze dhe një kuzhinieri të talentuar me emrin zoti Kisha. Një miqësi e cila fillon si marrëveshje për 6 muaj, zgjat për 15 vite dhe krijon një lidhje familjare që zgjat përgjithmonë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.