W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3

Filmi do të filloj në 30

Ju mund të kaloni në video në 5


[videojs mp4="http://50.7.120.66/play_0d7e60ba7b96bdd5e8a95dae45fb789e.mp4?st=W1ed6WDTqLLbSQlNaSHjWw&e=1437576083" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Muay Thai Giant | Aksion, Drame, sport | 22 korrik 2015


Rreth filmit:

Një film aksion rreth një gjigandi mbi 2 metra të gjatë, i cili mëson artin marcial Muai Tai për të zgjidhur një çështje diamantësh të grabitur.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.7/10

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.