W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

My Beloved Bodyguard (2016) | Aksion, Krim, Drame | Viti: 2016


Rreth filmit:

Një badigard i dalë në pension i cili jeton në cepin e botës ku Kina, Rusia dhe Korea e Veriut bashkohen, ndërkohë që vuan nga skleroza e parakohshme, zë miqësi me një vajzë të vogël. Kur jeta e saj vihet në rrezik nga lidhjet e babait të saj me një kriminel, badigardi duhet të vërë në përdorim aftësitë e tij të vjetra për ta shpëtuar.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.