W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

My Big Fat Greek Wedding 2 (2016) | Familjar, Komedi, Romance | Viti: 2016


Rreth filmit:

Ata rikthehen përsëri të sjellin një tjetër dasmë të madhe greke. Ndonëse kanë kaluar më shumë se 14 vite, asnjëri prej aktorëve nuk mungon në serinë e dytë. Familja Portokalos do të ndeshet me një sfide të re kur zbulojnë një të fshehtë të së shkuarës. Shumë probleme dhe telashe do të dalin gjatë rrugës, por ata do tregojnë se një familje e bashkuar mund të përballojë gjithçka.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.