W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

My King (2015) | Drame, Romance | Viti: 2015


Rreth filmit:

Toni pranohet në një qendër rehabilitimi pas një aksidenti të rëndë me ski. E varur nga stafi dhe ilaçet mjekësore, ajo kujton historinë e trazuar të dashurisë që ka kaluar me Xhorxhon.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.