W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
Prisni [x] seconda, ose klikoni reklamen me posht.
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

My Sister’s Keeper | Dramë | 11 korrik 2015


Rreth filmit:

Ana Fitzxherald mundohet të fitojë pavarësinë mjekësore nga prindërit e saj të cilët deri tani e kanë shfrytëzuar për të shpëtuar motrën e saj më të madhe me leuçemi, duke u munduar për ta mbajtur gjallë.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.4/10

Shkarko

UptoBox

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.