W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Natural Selection (2016) | Drame | Viti: 2016


Rreth filmit:

Tajler është një djalosh i zgjuar, i cili jeton me mamanë e time neglizhuese dhe të alkoolizuar. Tajler miqësohet me Indridin, i cili i tregon atij pikëpamje të reja për jetën… Çfarë po planifikohet pas kurrizit te Tajlerit?

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.