W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

NEED FOR SPEED (2014)  |  Aksion, Krim, Drame  |  18 qershor 2014


Rreth filmit:

Sapo del nga burgu, ku kishte hyrë për shkak se ja punon një ish-partner në një garë makinash ku vdes shoku i tij i ngushtë, ai arrin të marrë pjesë në një garë të madhe me synimin e vetëm për tu hakmarrë. Ish partneri i tij mëson për planet që ka ai në mendje dhe vendos si shpërblim makinën e tij 2 milionëshe për atë që do mundet t’a ndalojë…

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.0/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.