W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Neerja (2016) | Biografi, Drame, Hindi, Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Ky film është bazuar në historinë e vërtetë të Nirxha Banot, e cila sakrifikoi jetën e saj për të mbrojtur jetët e 359 pasagjerëve në fluturimin Pen Em 73. Ky aeroplan u rrëmbye nga një organizatë terroriste dhe u deshën orë të tëra para se të liroheshin pengjet. Për këtë akt heroik ajo është nderuar me shumë çmime të jashtëzakonshme.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.