W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Neighbors (2014)  |  Komedi  |  8 gusht 2014


Rreth filmit:

Kelli dhe Meku kanë zbritur në një lagje të qetë bashkë me fëmijën e tyre
të porsalindur, ndërkohë vëllezëria Delta Psi bëhen komshinjtë e tyre
në shtëpinë fqinje. Tedi është presidenti, i vëllazërisë Delta Psi ndërsa
Piti është krahu i djathtë i tij, shumë shpejt ata pranuan miqësinë Kellit dhe Mekut
kur u prezantuan si komshinjtë e tyre. Nate për nate, Mek i kërkon Tedit për të mos
bërë zhurmë me festat e vëllazërisë… por s’bëjhej gjë. Të detyruar nga pagjumësia
Mek dhe Kelli telefonuan policinë edhe pse i kishin premtuar Tedit se nuk do të bënin
një gjë të tillë. Që nga ai moment gjërat kompikohen akoma më shumë për të gjithë…

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.0/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.