W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3

Filmi do të filloj në 30

Ju mund të kaloni në video në 5


[videojs mp4="http://50.7.120.66/play_28f118ccf869ee3370306226fa7f3766.mp4?st=qW-QeKhhxJTaTa304F-xrg&e=1437576403" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Ninja Assassin | Aksion, krim, thriller | 22 korrik 2015


Rreth filmit:

Raizo është një nga vrasësit më të mëdhenj në botë. Banda Ozunu, një shoqëri sekrete e cila është e panjohur nga të gjithë, megjithëse që nja e saj quhet legjendë, e kishte marrë nga rrugët që kur ishte fëmijë dhe e kishte stërvitur që të bëhej një vrasës i pamëshirshëm. Por vrasjet e pamëshirshme që bëheshin dhe pikërisht vrasja e Kirioks e bëjnë atë edhe më të rrezikshëm.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.4/10

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.