W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Ninja: Shadow of a Tear | Aksion, Krim, Thriller | Viti: 2013


Rreth filmit:

Lufto me të gjithë dhe mos i beso askujt: ky është kodi i mbijetesës i praktikuar nga mjeshtri i arteve marciale Kejsi Bouman pasi jeta e tij familjare dhe tepër e lumtur shkatërrohet nga një akt i tmerrshëm dhune. Me ndihmën e mikut të tij Nakabara, amerikani i patrembur ri-stërvit reflekset e tij dhe përforcon aftësitë e tij të luftimit për të marrë hak ndaj vrasësve të gruas së tij.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.