W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Noonday Witch (2016) | Horror | Viti: 2016


Rreth filmit:

Historia e Elishkës dhe vajzës së saj, që fillojnë një jetë të re në një shtëpi të largët me ‘babain e larguar për punë’, siç thotë mamaja. Pasi zbulohet gënjeshtra, marrëdhënia e tyre fillon të zbehet. Në atë kohë, Shtriga mititke e Mesditës fillon të materializohet. Ajo po afrohet shumë dhe lind pyetja: është i vërtetë rreziku apo është gjithçka në mendjen e shkërmoqur të nënës?

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.