W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Not Safe For Work (2014) | Thriller, | 23 qershor 2014


Rreth filmit:

Një punonjës zyre është bllokuar brenda në ndërtesë ku një vrasës serik është i lirë, dhe sjell kaos.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.8/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.